Whatsapp Destek Hattı
Eskişehir Halı Yıkama

Eskişehir Halı Yıkama

Eskişehir halı yıkama hizeti veren firmamız her zaman hijyeni ve uygun fiyatı ön planda tutmaktadır. Eskişehir halı yıkama kalitesi ile sizler de hizmet almak isterseniz adres bilgilerimiz ile firmamıza iletişim bilgilerimiz ile başvurabilir ve halılarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Halılarınız özel bir şekle paketlenir ve en kısa sürede firmamıza taşınarak yıkama işlemine başlanır. İlk aşamada halılarınızın tipi tespit edilir ve uygun program seçilir. Yıkama işlemleri gün içerisinde tamamlanır ve kurutma alanımızda halılarınızın detaylı bakımları yapılarak yine bizlere verilen adrese en kısa sürede teslim edilir. Teknolojik ürünleri kullanmaya ve firmamıza dahil etmeye devam ediyoruz, bu sayede daha özel ve daha güçlü bir yıkama hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini daha üst seviyelere taşımayı başarıyoruz.

Halılar en çok kirlenen ve en çok zarar gören ürünler arasında yer alıyor. Halı tiplerine göre kirlilik oranı da artıyor ve basit bir örnekle bunu açıklayacak olursak eğer; sert yapılı halıların temizlenmesi çok daha kısa sürer ancak yumuşak tüylü halılar kiri en iyi şekilde hapsederek diplerde saklar. Günlük halı temizliği yapıyor olsanız bile bu kirlere ulaşmanız ve detaylı bir temizlik yapmanız mümkün değildir. Halılar sürekli olarak basılan ve kir toplayan ürünler oldukları için daha sık temizlik hizmeti ister ancak bunu ilkel yollarla yani elde yıkama gibi işlemler ile yapmanız sizlere çok da fayda sağlamaz! Halı yıkamanın önemi hakkında internet üzerindebirçok makale yer alıyor ancak birçok makalede günlük temizliğin yeterli olacağı yazıyor. 

Eskişehir Lal halı yıkama, profesyonel çözümler sunar. işini seven ve uzman elemanlarımızla halılarınız ilk günkü kadar temiz..

Çevre dostu Eskişehir halı yıkama

Halı yıkama şampuanlarımız çevreye ve insan sağlığına zararsız ürünlerdir. Bitkisel ürünlerden elde edilen şampuanlarla, halılarınız hem temiz yıkanacak hemde doğayı korumuş olacağız.

Uygun fiyat - kaliteli hizmey

Halı yıkama fiyatları her firmanın kendi politikaları gereşi değişiklik gösterir. Fiyatlarımız kalitemize göre çok uygundur. Başka firmaların fiyat kavgalarına son verdik

Antibakteriyel halı yıkama
Lal halı yıkama olarak halılarınızı bütün bakterilerden arındırıyoruz. Sizin ve ailenizin daha hijyenik bir ortamda yaşayabilmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Eskişehir Web Tasarım